Výtvarná soutěž Ministerstva zahraničních věcí

Ministerstvo zahraničních věcí vyhlašuje výtvarnou soutěž „Svět v roce 2030? Jak mohu já sám přispět k proměně světa v roce 2030?“, která je určena žákům a studentům základních a středních škol České sítě přidružených škol UNESCO. Soutěží se ve dvou kategoriích: I. kategorie – základní školy a odpovídající ročníky víceletých gymnázií – požaduje se výtvarná práce na dané téma ve formátu A3; II. kategorie – střední školy – požaduje se vytvoření návrhu loga na dané téma v grafickém formátu. Příspěvky v požadovaném formátu je nutné zaslat Sekretariátu České komise pro UNESCO nejpozději do 2. června 2017.

Více informací o soutěži, jejím tématu, účelu, podmínkách i odměnách pro vítěze soutěže je uvedeno v přiloženém letáčku.

K tematickému zaměření soutěže přidáváme rovněž odkazy na video „Česko mění svět“ http://www.globalnicile.cz/ a video Informačního centra OSN v Praze k průvodci pro děti „Cíle udržitelného rozvoje“ http://www.osn.cz/icentrum/pro-skoly/svet-ktery-chceme-budoucnost-pro-vsechny/.

Soubory ke stažení:

soutez-ecosoc-vyzva

soutez-ecosoc-formular